اسامی اعضای هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی

عمران

 

نام و نام خانوادگی

مرتبه علمی

گروه

گرایش

1

مسلم امیری

استادیار

عمران

سازه

2

حمیدرضا وزیری

بورسیه

عمران

سازه

3

محمدرضا قطب

استادیار

عمران

سازه

4

رضا میربیگی

مربی

عمران

سازه

5

محمدهادی توانا

استادیار

عمران

سازه­های آبی

6

مهرزاد تحملی رودسری

دانشیار

عمران

سازه

7

مجتبی حیدری

مربی

عمران

خاک و پی

8

محمدرضا حبیبی

استادیار

عمران

خاک و پی

9

محسن عقابی

استادیار

عمران

خاک و پی

10

سید حمید رضا کارگر

استادیار

عمران

خاک و پی

11

علی محمدپناه

بورسیه

عمران

سازه

12

حامد ایوانی

استادیار

عمران

سازه

13

جواد اسفندیاری

استادیار

عمران

خاک و پی

14

سحر جلیلی

بورسیه

عمران

خاک و پی

مکانیک

1

احمد اکبری

استادیار

مکانیک

طراحی جامدات

2

علی عادلخانی

استادیار

مانیک

بیوسیستم

3

ابراهیم ابراهیمی

استادیار

مکانیک

بیوسیستم

4

احمد سهیلی مهدی­زاده

استادیار

مکانیک

بیوسیستم

5

بابک کرمی

استادیار

مکانیک

ماشین آلات

6

افشین زین الدین

استادیار

مکانیک

طراحی جامدات

7

مازیار مهدی پور

استادیار

مکانیک

ساخت و تولید

8

خالد آذری

استادیار

مکانیک

طراحی جامدات

صنایع

1

ایوب رحیم زاده

استادیار

صنایع

صنایع

2

احسان کرانی

استادیار

صنایع

صنایع

3

سمیه نجفی قبادی

بورسیه

صنایع

صنایع

4

امیر نصیری پور

بورسیه

صنایع

اتوماسیون صنعتی

5

مهتاب شرافتی زنگنه

استادیار

صنایع

مدیریت و برنانه ریزی تولید

کامپیوتر

1

رضا ابراهیم پوریان

بورسیه

کامپیوتر

سیستم های نرم افزاری

2

ایوب آدینه وند

دفاع کرده

کامپیوتر

معماری

3

بهارک حیدری

بورسیه

کامپیوتر

سیستم های نرم افزاری

4

مریم رشید پور

بورسیه

کامپیوتر

سیستم های نرم افزاری

5

مریم حبیبی

بورسیه

کامپیوتر

هوش مصنوعی

6

علی حنانی

دفاع کرده

کامپیوتر

نرم افزار

7

آزاده اسفندیاری

استادیار

کامپیوتر

فناوری اطلاعات

8

آتوسا حاصلی

بورسیه

کامپیوتر

سیستم نرم افزاری

مهندسی شیمی

1

اکبر محمدی دوست

استادیار

مهندسی شیمی

طراحی فرآیند

2

فرهاد سلیمی

استادیار

مهندسی شیمی

ترموسنتیک و کاتالیست

3

فائزه محمدی

استادیار

مهندسی شیمی

طراحی فرآیند

4

ندا عظیمی

استادیار

مهندسی شیمی

طراحی فرآیند

5

فاطمه صیامی

استادیار

مهندسی شیمی

ترموسنتیک و کاتالیست

برق

1

عبدالله راستگو

استادیار

برق

قدرت

2

سعید خراطی

استادیار

برق

مدیریت و برنامه ریزی شبکه قدرت

3

آرش زرینی تبار

بورسیه

برق

انرزی های تجدید پذیر

4

فرزین شماع

استادیار

برق

الکترونیک

5

سعید  روشنی

استادیار

برق

مدارهای آنالوگ و فرکانس رادیویی

6

سبحان روشنی

استادیار

برق

مدارهای آنالوگ و هوش مصنوعی

7

فرشاد خسروی

استادیار

برق

الکترونیک قدرت

8

مرتضی امینی

بورسیه

برق

قدرت

9

سعید فعلی

استادیار

برق

سیستم­های میکروالکترومکانیکی

10

سامان حسینی همتی

بورسیه

برق

قدرت

11

رامین دهدشت حیدری

استادیار

برق

طراحی آنتن و شبکه مخابراتی

12

مریم شیرزادی گیلان

استادیار

برق

طراحی آنتن و مایکرویوو

13

حامد عباسی

استادیار

برق

مدارهای فرکانس بالا و روباتیک

14

حمیدرضا شرافت وزیری

استادیار

برق

پردازش تصویر

15

علیرضا حاضری

استادیار

برق

RF,MMIC,Oscillators

16

فریبرز پرندین

استادیار

برق

الکترواپتیک، فوتونیک

معماری

1

مریم انصاری منش

استادیار

معماری

معماری

2

سارا علی­پور

بورسیه

معماری

معماری

3

خاطره حیدریان

مربی

معماری

معماری

4

سید علی نوری

استادیار

معماری

شهرسازی

5

احسان داریوشی

بورسیه

معماری

معماری

6

حسین رضایی

بورسیه

معماری

معماری

7

سعید رهرو مهربانی

بورسیه

معماری

معماری

8

حامد بنی عامریان

بورسیه

معماری

طراحی شهری

جغرافیا و شهرسازی

1

لیلا موسوی

استادیار

شهرسازی

شهرسازی

2

پارسا قنبری

استادیار جغرافیا جغرافیا